Zatyczki na obiektywy

Pokrywka obiektywu chroni twój obiektyw przed kurzem, wilgocią i piaskiem. To pozwala uniknąć zadrapań i zarysowań. Zaleca się, aby zawsze jej używać na obiektywie i nie pozostawiać obiektywu bez zastosowanej zaślepki. Zgubiłeś pokrywkę do obiektywu, a może chciałbyś mieć zapasową? Sprawdź bogatą ofertę zaślepek na obiektywy w naszym sklepie.

1- 149

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 149

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Rozmiar pokrywki obiektywu

Upewnij się, że wybrana pokrywka cechuje się odpowiednią budową, wielkością i jest kompatybilna z twoim obiektywem. Nie wiesz, jakiej wielkości dekielek będzie pasować do twojego obiektywu? Właściwy numer będzie wymagany przy zakupie nowej pokrywki. Średnica jest często oznaczana jako ø, a wartość podawana jest w milimetrach. Jeśli twój obiektyw jest opisany jako ø49, zatem potrzebujesz osłony 49 mm.

Rodzaj pokrywki do obiektywu

W naszym asortymencie znajdują się różne rodzaje pokrywek do obiektywów, obejmujących wygodny system przesuwny, który umożliwia łatwe zdejmowanie i zakładanie zaślepek na obiektyw. Ponadto, niektóre pokrywy są wyposażone w specjalny pasek, który zapobiega przed zgubieniem zaślepki.

Kup online pokrywkę obiektywu

W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę pokrywek do obiektywów. 

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24