Zasilanie

Swój sprzęt fotograficzny możesz zasilać na wiele różnych sposobów. Oferujemy różne rodzaje zasilania, dzięki czemu zawsze będziesz przygotowany do wielogodzinnych działań fotograficznych. To bardzo irytujące, gdy z powodu braku odpowiedniego zasilania nie możesz kontynuować pracy. Pozbądź się problemów tego rodzaju z urządzeniami zasilającymi.

1- 94

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 94

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Przenośne zasilacze

Przenośny zasilacz to bardzo przydatne narzędzie do zasilania lamp błyskowych. Przyda się podczas sesji zdjęciowych w plenerze lub podczas podróży. Zasilacz można podłączyć do lampy błyskowej przy pomocy kabla. Niektóre zasilacze mogą być podłączone nawet do dwóch lamp błyskowych. Dzięki nim nie będziesz się więcej martwić o brak zasilania podczas sesji w plenerze.

Akumulatory

Oprócz różnorodnych przenośnych zasilaczy znajdziesz także doskonałe jakościowo akumulatory. Ich główną zaletą są niewielkie rozmiary. Możesz zabrać ze sobą nawet kilka zapasowych akumulatorów, które nie zajmą dużo miejsca w torbie fotograficznej. Ponadto są one wydajnym źródłem zasilania i cechują się długą żywotnością.

Listwy zasilające w Twoim studiu fotograficznym

Jeśli posiadasz studio fotograficzne, zapewne najczęściej musisz podłączyć do źródła zasilania wiele różnych urządzeń. W takich sytuacjach niezbędna jest listwa zasilająca. Wybierz odpowiednią listwę zasilającą z wyjątkowo długim kablem, dzięki czemu zapewnisz sobie maksimum wygody podczas rozmieszczania urządzeń w różnych miejscach w studio. Listwy zasilające w naszej ofercie wykonane są z solidnego aluminium i cechują się ponadczasowym wyglądem.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24