• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

Wyprzedaż magazynowa

Sprzęt fotograficzny, podobnie jak wszystkie inne produkty, również ma ograniczoną dostępność. Oznacza to, że aparaty, obiektywy i inne akcesoria nie zawsze są dostępne dla klientów. Czasami dostawcy nie uwzględniają produktu w ofercie ze względu na niskie zainteresowanie. Powodów takiego stanu rzeczy może być więcej. Niektóre poszukiwane produkty nie są już produkowane. Z rynku znikają akcesoria, które nie są kompatybilne z nowymi modelami aparatów. Te produkty najczęściej oznaczone są etykietą “do wyczerpania zapasów” i po wykupieniu przez klientów, usuwane są z oferty sklepu. Jeśli masz zamiar zakupić tego typu produkty, powinieneś się pośpieszyć, ponieważ szybko może ich zabraknąć!

Sale

Sale

  1. Nikon D7100 Body

    Zaskakująco lekki i kompaktowy, a jednocześnie wytrzymały i wyposażony w wiele funkcji korpus zapewnia doskonałą wydajność w formacie DX, nadając nowy wymiar zdjęciom. Matryca nie korzysta z optycznego filtru dolnoprzepustowego (OLPF), co sprawia, że aparat D7100 maksymalnie wykorzystuje możliwości matrycy CMOS formatu DX o rozdzielczości 24,1 mln pikseli, zapewniając ostrość i wyrazistość najsubtelniejszych tekstur w wysokiej rozdzielczości. Profesjonalny 51-polowy AF zapewnia szybkie i niezwykle dokładne rejestrowanie zdjęć.

    Dowiedz się więcej o Nikon D7100 Body

WYPRZEDAŻ DEALS

W Photo outlecie możemy wyświetlić produkty, których już nie zakupujemy jako nowych. Sam będziesz musiał zdecydować, między niską ceną a ograniczoną podażą danych produktów. Wybór jest niezwykle szeroki, poczynając od aparatów, obiektywów kończąc na statywach.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops