Wondlan

Wondlan jest uznanym w świecie producentem produktów fotograficznych i filmowych, których celem jest podnoszenie jakości wykonywanych zdjęć i materiałów wideo. Firma Wondlan to przede wszystkim pracownicy, którzy wspólnie tworzą wielką rodzinę, składającą się z doświadczonych profesjonalistów: projektantów i inżynierów. Wondlan zna swoich użytkowników i wsłuchuje się w ich potrzeby, dlatego dostarcza innowacyjne produkty dla branży fotograficznej i filmowej.

11 produkt(ów)

11 produkt(ów)

Wondlan Electrical Slider

Dzięki sliderowi Wondlan Electrical twoja kamera będzie przemieszczać się po szynie łatwo i sprawnie. Szybkość możesz regulować przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Ponadto Slider Wondlan Electrical jest bardzo lekki, przenośny i niezwykle prosty w montażu. Produkt wykonany został z aluminium, a jego budowa jest modułowa. Szyna skutecznie neutralizuje wibracje i działa praktycznie bezgłośnie każdym poziomie.

Wizjer + Wspornik Wondlan

Wizjer Wondlan sprawia, że niewielkie odchylenia aparatu w żaden sposób nie wpłyną na jakość obrazu. Niejednokrotnie bardzo trudno jest zobaczyć ujęcie bezpośrednio w świetle słonecznym. Z wizjerem Wondlan takie problemy to już przeszłość! Teraz czas na przejrzysty obraz w każdych okolicznościach. Wizjer Wondlan zapewnia doskonałą ostrość obrazu powiększoną nawet o 2,5 razy. Dodatkowo dołączony uchwyt pozwala na łatwą regulację wizjera w górę, w dół, w lewo i prawo.

System stabilizacji Wondlan Blackmagic Rig Standard

Wondlan Blackmagic Rig Standard to idealny stabilizator, który zwiększy jakość wykonywanych przez ciebie ujęć. Gwarantuje elastyczność i stabilność bez względu na to, co filmujesz. Stabilizator Wondlan Blackmagic Rig Standard posiada zarówno stałe, jak i regulowane uchwyty po obu stronach. Górny uchwyt jest wyposażony w specjalny system blokujący "click-lock". Główną płytę stabilizatora można z łatwością przesuwać w przód i do tyłu, dzięki czemu produkt jest kompatybilny z wieloma rodzajami lustrzanek cyfrowych.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24