Wimberley

Wimberley mieści się w stanie Wirginia i jest własnością Clay i Davida Wimberley. Firma specjalizuje się w produkcji wysokich jakościowo i innowacyjnych produktów, a zasłynęła przez wzgląd na nienaganną obsługę swoich klientów. Poznaj ogromny wybór produktów marki Wimberley, takich jak Wimberley Sidekick, Wimberley Sidemount Head czy przejściówka Wimberley AP-602 Adapter Plate.

1- 37

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1- 37

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Wimberley WH-200 Head - Version II

Starannie wykonana i przetestowana w najbardziej uciążliwych warunkach przez najlepszych na świecie zawodowych fotografów. Wimberley Head Version II to specjalistyczna trójnoga głowica statywowa do teleobiektywów. Odpowiednio zaprojektowany gimbal pozwala obracać obiektyw wokół środka ciężkości. W ten sposób możesz łatwo nim manipulować nawet w przypadku dużych obiektywów. Wimberley Head Version II gwarantuje doskonałą sztywność, elastyczność i pojemność, jaką zapewniała również wcześniejsza wersja, ale w nowym wydaniu docenisz dodatkowo kompaktowy charakter i lekkość sprzętu.

Wimberley Adapter Plate

Wimberley stworzył płytki do teleobiektywów, które mogą zostać umiejscowione w złączu statywu, zapewniając moc zacisku Arca bez konieczności stosowania dodatkowych płyt "szybkozłączek" do głowic. The Wimberley AP-602 Adapter Plate to pewne i trwałe rozwiązanie gwarantowane przez Wimberley. Każda przejściówka do statywu jest dostarczana wraz z niezbędnym sprzętem wymiennym do trójnogich statywów.

Wimberley PO-100 Pouch

Wimberley PO-100 Pouch to torba na statyw, idealna do transportowania sprzętu Wimberley Gimbal Tripod Heads, np. Wimberley WH-200 czy WH-200-S. Miękka torba z neoprenu doskonale chroni statywy Wimberley przed wszelakimi uszkodzeniami. Zapięcie ściągane jest sznurkiem, a torba dopasowuje się do kształtu statywu.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24