• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

Wacom

Wacom kocha wszystko, co kreatywne na tym świecie. Kreatywność to inspiracja dla nowych pomysłów i wyobraźni, a to najważniejsze czynniki inicjujące zmiany na świecie. Wacom śmiało wprowadza innowacyjne, zaawansowane technologicznie rozwiązania cyfrowe, wspierając wszelkie przejawy ludzkiej kreatywności.

18 produkt(ów)

18 produkt(ów)

Wacom Intuos Pro M

Innowacyjny Wacom Intuos Pro M rysik do tabletu pozwoli ci osiągać profesjonalne efekty. To połączenie najlepszych właściwości pióra z 2048 poziomami czułości i systemem wykrywania poziomu przechylenia, co stanowi gwarancję nieporównywalnej dokładności i precyzji. Wacom Intuos Pro intuicyjnie wykryje oprogramowanie, jakiego używasz, dostosowując do niego swoje funkcjonalności.

Wacom Cintiq 22HD Pen&Touch Display

Wacom Cintiq 22HD Touch został zaprojektowany z myślą o zaawansowanych projektach. 22-calowy ekran HD pozwala na wyświetlanie realistycznych obrazów pełnych żywych kolorów. Wraz z Cintiq 22HD Touch Interactive Pen Display dotykowo będziesz inicjował kolejne działania - powiększając, przesuwając, obracając i poruszając wyświetlane obrazy.

Wacom Cintiq Ergo Stand

Wacom Cintiq Ergo Stand to ergonomiczne rozwiązanie, zapewniające komfortową pracę na tablecie. Wygodna podstawka do tabletu umożliwia swobodną pracę przy naturalnym ułożeniu rąk i urządzenia. Przemyślana konstrukcja pozwala korzystać z tabletu w naturalnym ułożeniu ciała. Podstawka dedykowana jest Wacom Cintiq 27 Pen Displays.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops