Voigtländer

1756 roku w Wiedniu Johann Christoph Voigtländer założył firmę Voigtländer. To jedna z najstarszych marek w branży fotograficznej, a znane nazwisko założyciela bardzo mocno zakorzenione jest w niemieckiej historii fotografii. W 1840 roku firma Voigtländer wyprodukowała najszybszy aparat w tamtych czasach, a w 1841 pierwszy na świecie całkowicie metalowy aparat dagerotypowy.

1- 54

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1- 54

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Wysokiej jakości obiektywy

Obiektywy Voigtländer to gwarancja wysokiej jakości. Marka Voigtländer oferuje niezwykle duży wybór obiektywów. Wszystkie obiektywy w kolekcji Klasycznej cechują się stałą długością ogniskowej bez autofokusu. Są stworzone z najlepszych gatunkowo materiałów szklanych.

Lekki i mocny

Obiektywy marki Voigtländer z kolekcji Klasyczna nie posiadają silnika z funkcją autofokusu, dlatego są bardzo lekkie. Wykonano je z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu nie będziesz martwić się o wagę obiektywu. Jednocześnie konstrukcja jest niezwykle mocna i wytrzymała, dlatego można z nich korzystać zarówno podczas codziennego użytku, jak i w różnorodnych warunkach atmosferycznych. Obiektywy Voigtländer sprawdzą się idealnie w różnych dziedzinach fotografii.

Chciałbyś kupić produkt marki Voigtländer?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór obiektywów Voigtländer. Bez względu na to, czy jesteś początkujących fotografem, czy profesjonalistą, tutaj znajdziesz idealny obiektyw dla siebie. Jeśli zamówisz swój obiektyw w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będzie dostępny w naszym magazynie, prześlemy go do ciebie tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24