Torba na ramię

Torba na ramię przypomina nieco plecak z paskiem do noszenia na ramieniu. Pasek zakładany jest poprzecznie, więc nie musisz się martwić, że torba przypadkowo zsunie się i upadnie, narażając na ewentualne zniszczenia twój cenny sprzęt. Zapewnia komfort, a jednocześnie łatwy dostęp do akcesoriów. Fotograficzne torby na ramię to doskonały wybór na długie spacery czy krótkie wycieczki.

1- 25

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 25

Strona:
  1. 1
  2. 2

Wszechstronna torba na ramię

Oto niezawodne połączenie plecaka z torbą na ramię. Może być noszona jako plecak z poprzecznym paskiem w momentach, gdy aparat nie jest ci potrzebny. A kiedy ruszasz do fotograficznej akcji, możesz założyć ją na ramię, by mieć łatwy dostęp do aparatu.

Łatwa w obsłudze torba na ramię

Jeśli chcesz wyjąć aparat, wystarczy pociągnąć za pasek, by przeciągnąć torbę z pleców na klatkę piersiową. Zamek błyskawiczny jest umieszczony w taki sposób, by mieć łatwy i szybki dostęp do sprzętu umieszczonego we wnętrzu torby.

Kup online torbę na ramię

Mamy szeroką ofertę fotograficznych toreb na ramię. Jeśli złożysz zamówienie przed godz. 16.00, a produkt będzie dostępny w magazynie, prześlemy go do ciebie tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24