Akcesoria

Oferujemy bardzo szeroki wybór różnorodnych akcesoriów do toreb i plecaków fotograficznych, np. wkładka na aparat, dodatkowy pasek, ochronne obudowy na obiektywy, wyjmowane przegrody na przedmioty osobiste itd. To jeszcze więcej możliwości w bezpiecznym i wygodnym przenoszeniu sprzętu fotograficznego.

1- 150

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 150

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Pasek na aparat fotograficzny

Pasek pozwoli ci bezpiecznie i wygodnie korzystać z aparatu w każdych okolicznościach. W ten sposób będziesz mieć swój aparat zawsze przy sobie, a twoje ręce pozostaną swobodne.

Ochronna osłona na obiektyw lub przedmioty osobiste

Ochronna osłona zabezpiecza twój obiektyw lub inne akcesoria fotograficzne i osobiste. Domke oferuje osłony w 3 różnych rozmiarach. Pokrowce dostępne są w rozmiarach 11, 15 i 19 cali. Wykonane są z nylonu. Zostały wyposażone w rzepy, które pozwalają na szybkie odpinanie i zapinanie. Osłony występują w różnych kolorach — czarnym, żółtym, czerwonym lub szarym.

Kup online dodatkowe akcesoria do toreb fotograficznych

Zapewniamy szeroką gamę różnych akcesoriów do toreb fotograficznych. Jeśli złożysz zamówienie w przed godz. 16.00, a produkt będzie dostępny w magazynie, prześlemy go do ciebie tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24