Tiffen Filtry

Tiffen produkuje różne filtry do obiektywów dla Twojego aparatu (lub kamery video). Filtry są zazwyczaj stosowane w celu ochrony obiektywu lub gdy potrzebny jest określony efekt kolorystyczny do zdjęcia. Nie wszystkie obiektywy mają taką samą wielkość, i właśnie dlatego Tiffen oferuje filtry o różnych średnicach. Nasza oferta produktów Tiffen zawiera na przykład: filtr polaryzacyjny, filtr ochronny UV, filtr neutralny, filtr szary oraz filtr podczerwieni IR. KAżdy filtr Tiffen ma swoje właściwości, co czyni je przydatnymi w wielu sytuacjach.

1- 283

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 283

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Filtr polaryzacyjny Tiffen

Filtry polaryzacyjne Tiffen są wykonane z różną siłą i orientacją. Ten typ filtrów zagina rozproszone światło w jednym kierunku, co poprawia kontrast obrazów kolorowych i zwiększa kontrast w zdjęciach czarno-białych.

Filtr ochronny UV Tiffen

Szklane filtry Tiffen są tworzone w celu ochrony obiektywu przed codziennymi zagrożeniami w ekstremalnych sytuacjach. Filtry UV zapobiegają również wpływaniu światła UV na ostrość obrazu. Dużym plusem w tego typu filtrach Tiffen jest to, że odcień koloru jest minimalny.

Filtr stopniowania szarości Tiffen

Filtry stopniowania szarości są wykorzystywane podczas fotografowania krajobrazów. W takiej fotografii ważne jest, że zarówno jaśniejsze i ciemniejsze części zdjęcia są jednakowo szczegółowe. Z szarym filtrem zapobiegniesz występowaniu efektu całego białego nieba, gdy będzie prześwietlone.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24