Tiffen

Filtr fotograficzny jest często stosowanym dodatkiem przez każdego fotografa. Dzięki dużemu wyborowi produktów o długiej żywotności i sprawdzonej jakości, marka Tiffen to już powszechnie używane filtry fotograficzne. Od filtrów polaryzacyjnych do filtrów UV, Tiffen oferuje wszystko, aby rozwinąć Twoje fotograficzne możliwości. Rzuć okiem na nasz obszerny wybór filtrów Tiffen.

1- 285

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 285

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Filtr UV Tiffen

Jak można się było spodziewać, ten filtr chroni przed promieniowaniem UV. Oprócz ochrony przed promieniowaniem, soczewka chroni również przed kurzem, zadrapaniami, wilgocią i złamaniem. Filtry fotograficzne Tiffen pochłaniają także promieniowanie UV, znacząco zmniejszając rozmycia na zdjęciach. To nadaje Twoim zdjęciom wyższy kontrast i lepszą kolorystykę. Filtry UV Tiffen są popularne i dostępne we wszystkich rozmiarach.

Filtr polaryzacyjne Tiffen

Jeżeli jesteś fotografem, który dużo działa na zewnątrz, filtr polaryzacyjny to podstawa. Filtr ten zwiększa intensywność zdjęcia i redukuje odbicia powierzchni. Okrągły filtr polaryzacyjny jest popularny, ponieważ jest odpowiedni do fotografowania z autofocusem.

Tiffen Digital HD: szkło w najczystszej postaci

Filtry Digital High Transmission to prawdziwy przełom na rynku filtrów. Tiffen używa najczystszej jakości szkła do tych filtrów, połączonego z wielokrotnie powlekanym tytanem. W rezultacie powstaje filtr, który optymalnie wykorzystuje dostępne światło i jest odporny na kurz i zarysowania.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24