Tiffen 52mm Filtr polaryzacyjny kołowy

| Opis | Dane techniczne
 

Normalna cena: 276,23 zł

Obniżona cena 161,53 zł

LUB
Dostępne w magazynie

Tiffen 52mm Filtr polaryzacyjny kołowy

Zabezpiecza obiektyw i pochłania promieniowanie UV. Obiektywy w nowoczesnych aparatach są znacznie bardziej wrażliwe niż ludzkie oczy. Odbite światło często na zdjęciach rejestrowane jest jako białawy obszar pozbawiony kolorów, szczególnie na obrazach tworzonych z dużej wysokości lub dalekich odległości oraz nad wodą. Filtr polaryzacyjny koryguje ten problem, tworząc obrazy nieba o głębokim, błękitnym kolorze.

Filtry UV to najczęściej stosowane filtry, ponieważ zapewniają znacznie lepszą jakość zdjęć. Ale nie jest to jedyny powód, dla którego większość fotografów po nie sięga. Stosowane są również w celu zapewnienia większej ochrony obiektywom, które mogą być narażone na zadrapania czy zabrudzenia, wpływające na jakość zdjęć. W przypadku ewentualnych zniszczeń znacznie łatwiej i taniej jest wymienić filtr niż wartościowy obiektyw. Filtr może być przymocowany praktycznie przez cały czas na obiektywie, ponieważ nie powoduje strat światła.

Cechy
- Zapewnia podstawową ochronę przed promieniowaniem UV.
- Popularny filtr ochronny.
- Chroni obiektyw i aparat przed kurzem, zabrudzeniami, odciskami palców, zadrapaniami i innymi zniszczeniami mechanicznymi czy wpływem czynników zewnętrznych.
- Może być przy przymocowany do obiektywu przez cały czas.

Ogólne
Szczegóły
Opis ogólny
Napisz recenzje o Tiffen 52mm Filtr polaryzacyjny kołowy
Tiffen 52mm Filtr polaryzacyjny kołowy
Napisz własną recenzję
Spełnia oczekiwania
Design
łatwość
Funkcjonalność

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24