Thule

Firma Thule powstała w Szwecji w 1942 roku. Akcesoria Thule pomagają przenosić wszystkie cenne sprzęty w bezpieczny i łatwy sposób, zapewniając swobodę podczas każdej aktywności. Nieważne, jaką masz pasję, gdzie się wybierasz i co zamierzasz ze sobą zabrać - produkty Thule pozwolą ci cieszyć się niczym niezmąconą wolnością w każdych okolicznościach.

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Thule Perspektiv Daypack

Plecak Thule Perspektiv Daypack zapewnia odpowiednio dużo miejsca dla wszystkich twoich niezbędnych rzeczy i łatwy dostęp do sprzętu. Trwała konstrukcja Cloudburst z solidnymi szwami zapewnia optymalną ochronę w każdych warunkach. Plecak pozwala na przechowywanie lustrzanki jednoobiektywowej SLR, dwóch obiektywów i lampy błyskowej. Dodatkowo posiada pojemne kieszenie do przechowywania rzeczy osobistych i akcesoriów, takich jak karty pamięci czy baterie.

Thule Covert CSC Sling

Kompaktowa i lekka torba na aparat Thule Covert CSC Sling to idealne rozwiązanie, jeśli nie chcesz zabierać ze sobą ciężkiego sprzętu. Konstrukcja Thule Slingbag to wynik inspiracji sztuką origami. Składa się z systemu przegród, które precyzyjnie dopasowują się do kształtu przenoszonych elementów, zapewniając im jednocześnie maksymalną ochronę. Thule Covert CSC Sling możesz nosić jako torbę na ramię lub jako plecak. Ergonomiczna budowa zapewnia świetny system podtrzymywania i amortyzacji.

Thule Atmos X3 iPhone 6

Jeśli chciałbyś ochronić swój iPhone przed uszkodzeniami, obudowa Thule Atmos X3 iPhone 6 jest idealnym rozwiązaniem. Wykonana została ze specjalnego dwuskładnikowego materiału, otaczającego cienką warstwą iPhone 6. Elegancki design Thule Atmos X3 idzie w parze z funkcjonalnością, dlatego masz swobodny dostęp do przycisków głośności czy zasilania. Obudowa została wykonana z przyczepnego, antypoślizgowego materiału, który pozwala na bezpieczne trzymanie iPhone w dłoni.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24