Think Tank

Marka Think Tank została założona w 2005 roku. Biznes to nie tylko wprowadzanie do obrotu produktu. Najważniejszym celem jest wspieranie fotografa w jego pracy. Cel to wytwarzanie produktów, które da się łatwo przetransportować, które pomagają robić zdjęcia jeszcze szybciej, i które sprawią, że organizowanie sprzętu będzie efektywniejsze.

1- 116

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 116

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Think Tank słucha swoich klientów

Produkty Think Tank rodzą się z wysiłków i opinii profesjonalnych fotografów. Razem z projektantami dążą jednego: aby stworzyć najbardziej pomysłowe i skuteczne rozwiązanie dla wszystkich sytuacji, w jakich może znaleźć się fotograf. Think Tank traktuje to bardzo poważnie. Informacje zwrotne pomagają im produkować nowatorskie i wysokiej jakości torby fotograficzne.

Think Tank odpowiada na potrzeby

Każdy fotograf wie, jak ważny jest łatwy dostęp do ich sprzętu. Think Tank ulepsza torby na aparat w taki sposób, że nigdy więcej nie będziesz musiał przegapić ważnego momentu. Po dziś dzień innowacje marki Think Tank pozostają bezprecedensowe. Nowoczesny design, doskonałe materiały i przenośność są gwarantowane przez cały czas.

Torby fotograficzne Think Tank

Wybór Think Tank cechuje wszechstronność i funkcjonalność. Dzięki możliwości dużego wyboru toreb, znajdzie się rozwiązanie dla każdego fotografa i każdej sytuacji. Od wózków po plecaki, od szelek po torbę na ramię. Jeżeli zamówisz grafitową torbę w dzień roboczy przed godziną 16:00 i będziemy mieć ją w magazynie, wyślemy Ci ją jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24