Tetenal

Tetenal to renomowana marka dostarczająca produkty do profesjonalnego przetwarzania obrazu. Gwarantuje kolorowe, dokładne i trwałe wydruki. Papier fotograficzny schnie szybko i jest odporny na zarysowania. Tetenal oferuje niezawodne produkty do wydruków fotograficznych, artystycznych i reklamowych, a także różne rodzaje papieru — od półmatowego do wysokopołyskowego papieru fotograficznego.

Tetenal

17 produkt(ów)

17 produkt(ów)

Różne rodzaje papieru Tetenal

Tetenal oferuje różne rodzaje papieru fotograficznego, np. jedwab (light satin), błyszczący (high-gloss paper), satyna (papier półmatowy) i perła premium (gruby papier perłowy i matowy). Możesz liczyć na piękne wydruki zdjęć zarówno w kolorze, jak również czerni i bieli..

Cechy produktów Tetenal

  • Szybkoschnące i odporne na zarysowania
  • Bogata gama kolorystyczna i głębia kolorów
  • Różne rodzaje papieru

Kup produkt Tetenal tutaj

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór papieru fotograficznego Tetenal. Znalazłeś już to, czego szukałeś? W takim razie złóż zamówienie online. Jeśli masz problem w wyborze, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci chętnie ci pomogą.

Jesteś zainteresowany papierem fotograficznym Tetenal? W Photospecialist znajdziesz szeroki wybór papieru fotograficznego dostosowanego do Twoich potrzeb.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24