• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

Teleskop Star gazer

Teleskopy astronomiczne służą do obserwowania obiektów w przestrzeni. Dzięki nim możesz oglądać ciała niebieskie z bliska. Istnieje kilka rodzajów teleskopów astronomicznych, m.in. teleskopy, które zbierają światło na soczewce, lustrzane lub łączące obie te funkcje.

1- 31

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 31

Strona:
  1. 1
  2. 2

Rodzaje teleskopów astronomicznych

Teleskopy astronomiczne wyposażone w soczewki określane są mianem teleskopów refrakcyjnych. Są to w zasadzie lornetki o bardzo dużym współczynniku powiększenia. Jeśli teleskop używa lustra, nazywa się go teleskopem lustrzanym. Możesz go użyć do obserwacji odległych ciał niebieskich. Wreszcie istnieją też teleskopy wyposażone w obiektywy lustrzane, pozwalające na bardzo duże powiększenie, dzięki czemu idealnie sprawdzają się podczas obserwacji nieba.

Oglądanie gwiazd z teleskopem astronomicznym

Kosmos jest bardzo interesujący. Aby zobaczyć gwiazdy, księżyc, planety i mgławice, będziesz potrzebował teleskopu astronomicznego. W naszym sklepie internetowym można znaleźć wiele rodzajów teleskopów i lunet astronomicznych we wszystkich rozmiarach i kształtach. Mamy sprzęt zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych użytkowników.

Szukasz teleskopu astronomicznego?

Czy znalazłeś teleskop astronomiczny, który spełnia Twoje oczekiwania? Złóż zamówienie online w naszym sklepie! Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta. Nasi eksperci chętnie ci pomogą.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops