Teleobiektyw

Teleobiektyw umożliwi Ci uchwycenie obiektyw w zbliżeniu lub w oddaleniu. Obiektyw ma długą ogniskową oraz niewielki kąt widzenia. Teleobiektywy są zazwyczaj używane od “odizolowania” fotografowanych obiektów od tła. Oznacza to, że pełen nacisk skoncentruje się na pierwszym tle (temacie zdjęcia). Ogniskowa teleobiektywów wynosi średnio przynajmniej 100 mm. Nadają się do fotografii portretowej, sportowej oraz przyrodniczej.

1- 231

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 231

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Zalety teleobiektywów

Teleobiektyw nie wyostrza tła, dzięki czemu cała uwaga przechodzi na pierwszy plan. Pozwoli Ci on uchwycić z bliska obiekt, który w rzeczywistości znajduje się daleko od Ciebie. Dodatkowo zapewni Ci piękną głębie ostrości oraz obraz o niewielkim zniekształceniu.

Teleobiektyw ze stabilizacją obrazu

Aby uniknąć rozmazania wyniakającego z poruszaniem się, przy fotografii wykonywanej z teleobiektywem polecamy używać statyw. Teleobiektywy są wględnie duże oraz ciężkie. Innym rozwiązaniem może być stabilizacja obrazu. Jest to technika, w której ruch zostanie zrekomensowany ruchem wykonanym w przeciwnym kierunku.

Zakup teleobiektyw online

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór teleobiektywów. Jeżeli zamówisz obiektyw w dzień roboczy przed godziną 16.00, a produkt znajduje się w naszym magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24