Naucz się przydatnych sztuczek fotograficznych

Sama kreatywność nie wystarcza, aby prawidłowo fotografować. Aby przenieść zdjęcia lub wideo na wyższy poziom, warto też znać kilka technik fotograficznych. Jeśli chcesz odróżniać się od reszty, zacznij eksperymentować z różnymi technikami!

Przykładowo, timelapse można opisać jako film przyspieszony. Dzięki tej technice filmowej rejestrowanych jest mniej zdjęć niż liczba klatek na sekundę podczas odtwarzania. Efekty są widoczne na pierwszy rzut oka. Wyróżniamy też hyperlapse. Jest to technika wykonywania timelapse z ruchem. W fotografii z hyperlapse kamera jest przesuwana na bardzo duże odległości. Czy jesteś fanem ruchomych obrazów, z których powstają kreatywne materiały filmowe? W takim razie poznaj techniki hyperlapse i timelapse!

Techniki fotograficzne: Must haves

Porady, wskazówki, newsy i recenzje na temat technik fotograficznych

Wyrusz ku przygodzie z DJI Mavic Air

Wyrusz ku przygodzie z DJI Mavic Air

Składany, lekki i wyjątkowo mobilny — tymi słowami można scharakteryzować nowy model DJI Mavic Air. Ten dron został stworzony do niesamowitych przygód. 

Kontynuuj czytanie

Recenzja - Ricoh Theta S

Recenzja - Ricoh Theta S

Szadź. Zjawisko pogodowe, którego wielu fotografów z niecierpliwością oczekuje w okresie zimowym. Ze względu na dużą wilgotność i...

Kontynuuj czytanie

Claire Droppert o fotografii komórkowej

Claire Droppert o fotografii komórkowej

W swoje 13 urodziny Claire Droppert analogowym aparatem próbuje uchwycić światło błyskawicy. 26 lat później jest uznaną fotografką, manipulującą zdjęciami...

Kontynuuj czytanie

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24