Tamron

Filozofią Tamrona jest rozwój produktów, który zapewnia techniczne i kreatywne możliwości. Działają zawsze z zamiarem utrzymania najwyższych oczekiwań fotografa. Poziom zadowolenia klientów to dla firmy Tamron wysoka wartość, czego rezultatem są niezwykłe soczewki Tamron.

1- 122

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 122

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tamron oferuje wszechstronność

Posiadasz lustrzankę lub bezlusterkowca firmy Canon lub Nikon, czy może Sony z mocowaniem typu A? Obiektywy Tamron są kompatybilne z tymi markami. To oznacza, że możesz rozbudować swój sprzęt fotograficzny według własnych oczekiwań. Niezależnie od tego, czy szukasz obiektywu stałoogniskowego czy zmiennoogniskowego, obiektywy Tamron zawsze oferują jakość, jakiej oczekujesz.

Wybór Tamron

Posiadamy szeroki wybór obiektywów Tamron. Tamron ma odpowiedni obiektyw do każdego zastosowania. Wiele z tych obiektywów jest podawanych w zestawie z system Stabilizacji Obrazu VC. Na przykład teleobiektyw Tamron 70-300. Czy jesteś bardziej zainteresowany makrofotografią? W takim razie rzuć okiem na obiektyw makro 90mm. Poza szerokim wyborem obiektywów, Tamron oferuje również osłony obiektywu i dekielki na obiektyw. Który obiektyw firmy Tamron będzie Twoim następnym zakupem?

5-letnia gwarancja Tamron

Opowiedzenie się za obiektywem Tamron to dobry wybór. Jasne jest, że chcesz cieszyć się i korzystać ze swojego obiektywu Tamron jak najdłużej. Dlatego powinieneś skorzystać z wyjątkowej, 5-letniej gwarancji, rejestrując Twój obiektyw w ciągu 2 miesięcy od zakupu. W ten sposób możesz cieszyć się z fotografii na wysokim poziomie przez lata. Jeżeli zamówisz Tamron 90mm F2.8 DI Macro 1:1 Pentax w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24