• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Obsluga klienta

Tablety

Tablet jest przenośnym komputerem z ekranem dotykowym. Przesuwając palcami po ekranie, możesz w pełni kontrolować tablet. Podobnie jak smartfon, można połączyć go z Internetem za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub sieci komórkowej. Można także pobrać i używać różnorodnych ciekawych aplikacji. W naszym asortymencie znajdziesz tablety marki Apple, tzw. iPad.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Dlaczego tablet?

Tablet to doskonałe narzędzie do korzystania z multimediów. Idealnie nadaje się do przeglądania zdjęć i filmów, słuchania muzyki czy grania w gry. Zaletą tabletów są niewielkie rozmiary i łatwość w użyciu. W praktyce jest to mały laptop, ale bez klawiatury i rozbudowanego systemu operacyjnego. Tablet jest bardzo szybko gotowy do użycia, a łatwość w obsłudze zapewnia ekran dotykowy. Jest również urządzeniem bardzo kompaktowym i bezprzewodowym, dlatego możesz używać go wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Dzięki temu świetnie sprawdza się podczas podróży.

Tablet czy laptop?

Pomimo swojej wielkości, tablet może cechować się wydajnością porównywalną z laptopem czy notebookiem. Większość funkcji typowych dla laptopów czy notebooków jest również dostępna dla tabletów. Przeglądanie witryn WWW, edytory tekstów oraz wiele innych programów i aplikacji są łatwe w obsłudze na tablecie. Co więcej, książki cyfrowe są również czytelne na tabletach.

iPad Apple

iPad wyróżnia się eleganckim i cienkim wyglądem i jest dostępny w różnych kolorach. Jeśli chcesz kupić iPad, możesz wybierać nie tylko spośród różnych kolorów, ale również różnych wartości pojemności pamięci. Jeśli chcesz korzystać z wielu aplikacji i przechowywać dużo materiałów multimedialnych, zalecamy wybór jak największej pojemności.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops