Tablety i smartfony

Współcześnie chyba nikt nie wyobraża sobie świata bez smartfonów i tabletów. Telefonu komórkowego nie używamy już wyłącznie do dzwonienia czy wysyłania wiadomości. Korzystamy z niego, aby dzielić się swoimi przeżyciami w serwisach społecznościowych, oglądamy najnowsze teledyski na YouTube, codziennie stosujemy wiele przydatnych aplikacji, które ułatwiają nam życie. Możliwości są nieskończone! Najnowsze smartfony są więc wyposażone w innowacyjne technologie. To urządzenia wszechstronne i łatwe w obsłudze. Z nami znajdziesz najnowsze smartfony i tablety różnych marek, m.in. Apple i Samsung.

1- 243

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 243

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Twórz zdjęcia swoim smartfonem

Fotografowanie przy użyciu smartfona wciąż jest niezwykle popularne. Większość zdjęć, które oglądamy codziennie w serwisach społecznościowych, wykonane zostało właśnie smartfonami. Zaletą smartfona w porównaniu z aparatem jest fakt, że telefon masz zawsze pod ręką. Dzięki temu możesz wykonać wiele spontanicznych zdjęć w każdym momencie, gdy zdarzy się niepowtarzalna fotograficzna okazja. Co więcej, jakość obiektywów w smartfonach wciąż się poprawia. Niektóre telefony wyposażone są nawet w autentyczny obiektyw Leica. Umożliwiają tworzenie jasnych, ostrych obrazów, które wyróżniają się naprawdę dobrą jakością.

Smartfon jako pilot zdalnego sterowania

Niektóre aparaty fotograficzne mogą łączyć się bezpośrednio z inteligentnym urządzeniem, np. smartfonem czy tabletem, przy pomocy odpowiedniej aplikacji lub Bluetooth. Dzięki temu możesz używać ich do zdalnego sterowania aparatem. To bardzo przydatne udogodnienie, ponieważ masz wówczas do dyspozycji znacznie większy ekran, który umożliwia lepszy podgląd tworzonego obrazu. Możesz perfekcyjnie ustawić swój aparat. Ponadto natychmiastowo przesyłasz stworzone zdjęcia przez Wi-Fi do telefonu lub tabletu. W ten sposób możesz od razu dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną.

Zamów online swój smartfon i tablet

W naszym asortymencie znajdziesz również różne akcesoria, które ułatwiają fotografowanie przy użyciu smartfona. Przykładowo, poręczne uchwyty, które umożliwią ci mocowanie smartfona. W ten sposób będziesz tworzyć stabilne ujęcia. Dodatkowe uchwyty są pomocne również podczas tworzenia zdjęć grupowych. Wystarczy umieścić telefon w uchwycie i włączyć timer. Posiadamy również ładowarki telefoniczne, power banki, kable i wiele innych przydatnych akcesoriów do telefonów i tabletów.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24