Tablet graficzny

Edytuj swoje zdjęcia i pliki z jeszcze większą precyzją za pomocą tabletu graficznego. Możesz użyć tabletu graficznego, aby precyzyjnie edytować najmniejsze szczegóły plików (zdjęć). Urządzenie składa się z tabletu i rysika, którego używasz do rysowania. Efekty pociągnięć piórem są widoczne na monitorze. Możesz także użyć tabletu graficznego, aby zastąpić mysz i poprawić swoją ergonomię pracy.

17 produkt(ów)

17 produkt(ów)

Zalety tabletu graficznego

Tablet graficzny jest idealnym narzędziem do łatwego tworzenia i edycji materiałów wizualnych. Czułe na nacisk pióro i tablet z ekranem dotykowym umożliwiają cyfrową edycję, rysowanie lub malowanie. Dzięki tabletowi graficznemu otwierają się przed tobą świat kreatywności i innowacji.

Tablet graficzny Wacom

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór tabletów graficznych firmy Wacom. Innowacyjny tablet piórkowy Wacom Intuos Pro zapewnia wydajność i profesjonalne rezultaty. Wacom Intuos Pro wykrywa oprogramowanie, z którego korzystasz i wskazuje najlepsze dla ciebie rozwiązania. Firma Wacom wykorzystuje w swoich produktach innowacyjne technologie cyfrowe i wspiera wszystkie aspekty ludzkiej kreatywności.

Chcesz kupić tablet graficzny?

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór tabletów graficznych. Kup tablet graficzny online. Masz jakieś pytania? Skorzystaj z pomocy naszego działu obsługi klienta.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24