System prowadnic

Szyna fotograficzna to wygodne narzędzia, ktore zapewni stabilność nagrywania. Aparat może być z łatwością zamocowany na szynie, dzięki czemu sprzęt będzie mógł się poruszać na lewo i prawo. Umożliwi to fotografowanie obiektów pod różnymi kątami, co pozwoli Ci bawić się ustawieniami głębi pola.

9 produkt(ów)

9 produkt(ów)

Elektryczna szyna fotograficzna

W naszym sklepie posiadamy również elektryczne szyny fotograficzne. Przy użyciu pilota kontrolnego, możesz wybierać kierunek oraz prędkość przemieszczania się szyny. Dodatkowo, oferujemy szyny, które również kontrolą aktywację aparatu. Dla przykłądu, mogą one automatycznie połączyć wszystkie zdjęcia w jeden obraz. Rezultatem będzie przejrzyste zdjęcie. Dzięki temu szyna fotograficzna jest obowiązkową częścią wyposażenia dla fotografów zajmujących się m.in. makrofotografią.

Szyna do nagrywania filmow

W świecie filmowych, szyny są również bardzo popularne. Używając szyn, możesz poruszać kamerą w tym samym kierunku co poruszający się przedmiot. Zapewnia to płynność ujęć. W przeciwieństwie do tego co się często myśli, szyna wcale nie musi być duża. Taki rozmiar utrudniałby transportowanie szyny. Uzyskasz świetną jakość swoich produkcji również przy użyciu niedużych szyn.

Gładka powierzchnia

Aby uzyskać stabilne ujęcia, ważnym jest umieszczenie szyny na gładkiej powierzchni. Niektóre szyny wyposażone są w poziomicę, któa umożliwi Ci sprawdzić dokladny poziom, na któym znajduje się szyna. Oferujemy szyny od różnych marek, w tym marki Jinbei, Nanguang oraz Cognisys

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24