Sunbounce

Sunbounce to profesjonalne pokrowce dedykowane zawodowym fotografom oraz wszystkim pasjonatom robienia zdjęć, którzy cenią sobie wysoką jakość. Firma Sunbounce znajduje się w niemieckim regionie Lüneburger Heide, a została stworzona przez Wolfgang-Peter Gellera w 1999. Geller był fotoreporterem oraz fotografem specjalizującym się w reklamie, podróżach i modzie. To laureat wielu prestiżowych nagród, w tym dwukrotny zwycięzca World Press Photo Award. Zapraszamy do obejrzenia różnorodnych produktów marki Sunbounce.

Sunbounce

1- 27

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 27

Strona:
  1. 1
  2. 2

Akcesoria idealne w każdej sytuacji

Sunbounce to pierwszy całkowicie komplety system wzmacniaczy oświetlenia dla fotografów i filmowców. Sprzęt Sunbounce jest lekki jak piórko i opiera się na składanej, ale bardzo zwartej i stabilnej konstrukcji, dzięki czemu nie stanowi żadnego problemu podczas transportowania. Poszczególne elementy można bardzo szybko zamontować i przystosować odpowiednio do każdej sytuacji oświetleniowej. Sunbounce pomoże zredukować światło z lamp błyskowych, fleszy, okien czy światło słoneczne.

Sunbounce Mini Screen Zebra/White

Powlekana srebrem i złotem powierzchnia z charaktyrystycznym wzorem "w jodełkę" to mini ekran Sunbounce, który odbija światło z ciepłym odcieniem. Ciepło koloru jest zredukowane do ok. 400 stopni Kelvina, co sprawia, że na ujęciach uchwycony jest subtelny odcień światła słonecznego. Jest do idealny sposób na uzyskanie ciepłego odcienia skóry na zdjęciach portretowych.

Sunbounce Sun-Mover

Blenda Sun-Mover marki California Sunbounce to produkt unikalny dzięki systemowi PermaTense. PermaTense składa się z kombinacji mocnych stalowych sprężyn i wysoce elastycznego ekranu. Konstrukcja utrzymuje reflektor w ciągłym napięciu i zapewnia idealnie gładkie odbicie ekranu z dużą wydajnością światła.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24