Sun Sniper

Firma Sun Sniper została założona w 2009 roku przez Wolfgang-Peter Gellera, profesjonalnego fotografa i właściciela Sunbounce GmbH. Geller to dwukrotny zwycięzca prestiżowej nagrody World Press Photo Award. Podczas projektowania pasków Sniper-STRAP, właściciel Sun Sniper inspirował się paskami do karabinów, które stosowane były przez amerykańską kawalerię (American Cavalry Carbine Sling 1885), a produkowano je w Rock Island Arsenal. Sun Sniper-STRAP to nowa generacja bezpiecznych, szybkich, gładkich i komfortowych pasków do aparatów dla profesjonalnych fotografów.

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)

Pojedyncze paski Sun Sniper One

Wygodne paski do aparatów i kamer Sun Sniper zaprojektowane zostały z myślą o profesjonalnych fotografach. Posiadają specjalne amortyzatory zintegrowane z paskiem, które umożliwiają niezwykle komfortowe noszenie aparatu. Ponieważ pasek przesuwa środek ciężkości urządzenia, niezwykle łatwa okazuje się obsługa dużych obiektywów. Pojedynczy pasek Sun Sniper One może przenosić aparaty ważące do 1,5 kg. Jeśli urządzenie waży więcej, warto wziąć pod uwagę inny rodzaj paska, np. Sun Sniper Pro albo Pro II.

Szelki dla fotografa z potrójnym zapięciem Sun Sniper Triple-Press

To komfortowe rozwiązanie od Sun Sniper jest idealne dla fotografów newsowych, weselnych i sportowych. Szelki są przystosowane do noszenia dwóch lustrzanek i jednej mniejszej kamery. Zamiast cyfrowego aparatu kompaktowej, możesz wziąć również lornetkę. Z szelkami Sun Sniper Triple-Press Harness będziesz spokojny o swój fotograficzny ekwipunek.

Pasek Sun Sniper Backpack Strap

Kiedy jesteś w drodze z ciężkim plecakiem, często utrapieniem staje się noszenie aparatu przyjętego dodatkowym paskiem. The Sun Sniper Backpack Strap działa tak samo jak standardowy pasek do aparatu, ale możesz go przypiąć bezpośrednio do swojego plecaka. W ten sposób nie będziesz podwójnie obciążony przez plecak i pasek do aparatu. The Sun Sniper Backpack Strap udźwignie ciężar ekwipunku do 5 kg.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24