Studio fotograficzne

Ilość światła zawsze odpowiedzialna jest za jakość zdjęć oraz filmów. Dlatego też posiadamy szeroką gamę lekkich, studyjnych lamp błyskowych, lamp stojących oraz innych przedmiotów pozwalających wyposażyć studio fotograficzne. Foto Konijnenberg posiada sprzęty do realizowania każdego typu fotografii: portretowej czy produktowej, zależnie od układu studia fotograficznego.

Lampy błyskowe

Lampy błyskowe

Wyposażając się w zewnętrzną lampę błyskową aparatu masz kontrolę nad całą ekspozycją. Dobre oświetlenie jest warunkiem do osiągnięcia najlepszego rezultatu.

Więcej lampy błyskowe

Podstawowe studio fotograficzne

Podstawowe studio fotograficzne

Czy zabierasz się za stworzenie swojego pierwszego studia? Zapraszamy do obejrzenia wszystkich naszych produktów, których będziesz potrzebował. Zapewnimy, że Twoje fotograficzne studio będzie kompletnie wyposażone.

Więcej podstawowe studio fotograficzne

Profesjonalne studio fotograficzne

Profesjonalne studio fotograficzne

Czy jesteś już właścicielem studia i chcesz je jedynie poszerzyć? Posiadamy najnowsze produkty zarówno dla entuzjastów amatorów jak i profesjonalistów.

Więcej profesjonalne studio fotograficzne

Jinbei SPRZĘT STUDYJNY I OŚWIETLENIE

Sprzedawca Jinbei

W ciągu ostatnich 20 lat Jinbei stał się jednym z największych producentów w dziedzinie oświetlania studia fotograficznego. Dostępne wyposażenie zapewni najlepsze rezultaty w każdej ekspozycji; Jinbei posiada wiele rozwiązań, a co najważniejsze cena jest doskonale adekwatna do jakości sprzedawanych sprzętów. Photospecialist Jinei działają jako dystrybutorzy na terenie Holandii oraz Belgii.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24