Strobist

W przypadku fotografii strobistycznej korzystasz z bezprzewodowej lampy błyskowej bez konieczności podłączania jej do aparatu. Umieść lampę błyskową w dowolnym miejscu i zdalnie steruj oświetleniem przy pomocy kabla lub bezprzewodowego wyzwalacza. To jeszcze większa swoboda działania i kontrola nad oświetleniem, a przez to gwarancja udanych zdjęć. W naszym asortymencie znajdziesz wiele przydatnych narzędzi dedykowanych fotografom strobistycznym.

1- 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

Lampy błyskowe w fotografii strobistycznej

Lampy błyskowe to najważniejszy element w fotografii strobistycznej. Zalecane jest zastosowanie lamp, które można ustawiać manualnie. Ponadto bardzo wygodne jest stosowanie lamp błyskowych wyposażonych w akumulatory, dzięki którym można zapewnić sobie całkowicie bezprzewodowe oświetlenie w dowolnym miejscu.

Bezprzewodowa lampa błyskowa

Jeśli chcesz mieć całkowitą swobodę nad światłem, z całą pewnością powinieneś wyposażyć się w zestaw oświetleniowy zestaw bezprzewodowy. Zestaw składa się z nadajnika i odbiornika, kable lamp błyskowych są zupełnie niepotrzebne. Przy zakupie zestawu do bezprzewodowego sterowania światłem powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na zasięg. W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć, w jaki sposób rozplanować rozmieszczenie lamp błyskowych.

Kreatywne oświetlenie

Dostępne są różnorodne akcesoria, które pozwalają na kreatywne zarządzanie światłem. Te akcesoria mogą być niezwykle przydatne w fotografii strobistycznej. Niezbędne okażą się z pewnością m.in. softboxy, blendy, dyfuzory itp. Z tymi akcesoriami światło będzie rozprzestrzeniać się na wiele różnych sposobów, tworząc ciekawe efekty fotograficzne.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24