Storm Jacket

Pokrowce na aparat Storm Jacket to najszybszy i najprostszy sposób, aby zabezpieczyć profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz obiektywy przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi, takimi jak śnieg, wiatr, deszcz, kurz czy promienie UV. Storm Jackets są dostępne w różnorodnych wersjach i kolorach. Zapewniają ochronę dla większości lustrzanek, cyfrowych kamer i pełnowymiarowych kamer Betcam.

13 produkt(ów)

13 produkt(ów)

Storm Jacket Camera Cover M

Pokrowiec Storm Jacket Camera Cover przeznaczony jest dla urządzeń o średnich i długich obiektach. Stosuje go bardzo wielu klientów o różnych potrzebach. Pokrowiec zakryje całą powierzchnię aparatu, zapewniając doskonałą ochronę. Jeśli twój aparat mierzy od 18 do 38 cm, Storm Jacket jest idealnym rozwiązaniem.

Storm Jacket Pro

Storm Jacket Pro Camouflage jest bardzo podobny do standardowego modelu Storm Jacket. Jedyną różnicą jest otwór w dolnej części do montażu na statywue. Otwór ten pozwala na łatwiejszą obsługę manualną aparatu. Model Storm Jacket Pro nie jest dostępny w najmniejszym rozmiarze Small i wstępuje tylko w kolorze czarnym i moro.

Chcesz kupić pokrowiec Storm Jacket?

Jeśli zamówisz pokrowiec Storm Jacket w dzień roboczy do godziny 16:00 i jest on dostępny na naszym magazynie, wyślemy go do ciebie tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24