Akcesoria do statywów

Stopka zwiększa stabilność statywu. Istnieje wiele rodzajów stopek statywowych dla różnych typów powierzchni. Przykładowe, metalowe stopki do statywu są odpowiednie do używania na piasku lub miękkich powierzchniach. Gumowe stopki świetnie sprawdzą się na śliskim podłożu. Wybierz stopkę do statywu, która spełni twoje oczekiwania!

1- 20

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 20

Strona:
  1. 1
  2. 2

Bądź przygotowany i zabierz ze sobą stopkę do statywu

Kiedy regularnie fotografujesz w plenerze, napotykasz wszelkiego rodzaju powierzchnie. Czasem pracujesz w terenie pokrytym śniegiem, piaskiem lub błotem. Oczywiście w każdych okolicznościach chcesz zapewnić swojemu aparatowi stabilną podstawę. Używając stopek masz pewność, że twój statyw będzie stał pewnie na każdej powierzchni. Stopki do statywu można z łatwością przymocować. Więc jeśli podczas podróży fotograficznych przyjdzie ci pracować na nietypowej powierzchni, po prostu przymocuj stopkę do statywu.

Różni producenci stopek do statywów

Kiedy twoje stare stopki do statywu wymagają wymiany, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Kupując stopkę upewnij się, że jest ona dopasowana do statywu. W naszym asortymencie znajdziesz stopki statywowe takich marek jak Gitzo, Manfrotto i Coman.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24