Stół bezcieniowy

Stoły fotograficzne lub stoły bezcieniowe używane są głównie w fotografii produktowej. Przy pomocy takiego stołu możesz tworzyć zdjęcia produktów bez cieni, dzięki czemu łatwo jest wyciąć fotografowany obiekt z tła. Jest to szczególnie istotne podczas tworzenia zdjęć do użytku komercyjnego lub sklepów internetowych. W naszej ofercie znajdziesz stoły fotograficzne w różnych rozmiarach.

1- 23

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 23

Strona:
  1. 1
  2. 2

Stoły z regulowaną wysokością

Większość naszych stołów fotograficznych jest wyposażona w prosty system regulacji wysokości. Możliwość samodzielnego ustawienia wysokości roboczej jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dodatkowo stoły bezcieniowe są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dostosować wymiary stołu do wielkości fotografowanych obiektów.

Fotograficzne stoły obrotowe 360°

Oprócz standardowych stołów fotograficznych oferujemy również stoły obrotowe. To doskonały sposób na tworzenie zdjęć produktów w 360°! Dzięki obrotowi 360° możesz fotografować pod różnymi kątami. Stoły obrotowe są łatwe w obsłudze i mogą być regulowane przy pomocy aplikacji dostępnej w większości urządzeń mobilnych. W ten sposób można realizować najśmielsze pomysły z zakresu fotografii produktowej.

Studio fotograficzne

Jeśli często pracujesz w studio, stół fotograficzny może być bardzo użyteczny. W naszej ofercie znajdziesz kilka modeli stołów fotograficznych, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o fotografii produktowej. W kilku prostych krokach opublikujesz swoje zdjęcia 360° w internecie. Dzięki temu dotrzesz do klientów z informacją o nowych produktach w maksymalnie krótkim czasie.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24