Steiner

Bayreuth. Z obsesyjnym zapałem pracował nad stworzeniem akcesoriów optycznych tak funkcjonalnych, mocnych i bez skazy, by nie dorównał im żaden inny produkt pochodzący z masowej produkcji powojennych czasów. Wynikiem tej pracy są doskonałej jakości lornetki wykonane z niemiecką precyzją, dostępne obecnie w 65 krajach. Doceniają je sportowcy, kibice, obserwatorzy ptaków, marynarze, lotnicy i odkrywcy. Używają ich również pracownicy sił zbrojnych i ochroniarzy na całym świecie.

1- 44

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1- 44

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lornetki Steiner

Lornetki Steiner wykonane są z najwyższą niemiecką precyzją i użyciem innowacyjnej technologii. To produkty dedykowane myśliwym, stróżom prawa, pracownikom wojskowym, marynarzom i wszystkim pasjonatom podróży lądowych, powietrznych i morskich. Steiner Commander Global 7x50 uważana jest za jedną z najlepiej sprawdzających się lornetek na morzu. Steiner Range Xtreme 8x56 przeznaczona jest do użytku w trudnych warunkach oświetleniowych, np. podczas polowania w półmroku.

Steiner Skyhawk 3.0

Lornetka Skyhawk przeznaczona do oglądania ptaków zapewni ci doskonały obraz zarówno w trakcie spokojnych obserwacji, jak i podczas nieoczekiwanych wydarzeń przyrodniczych. Kompaktowa budowa lornetki sprawia, że jest ona bardzo lekka i łatwo ją przenosić w dowolne miejsca. Do celów obserwowania ptaków firma Steiner przeznaczyła model Skyhawk 3.0. Lornetki są nieco mniej ekstremalną wersją modelu Nighthunter.

Steiner Navigator Pro

Obraz nawigatora marki Steiner jest ostry, precyzyjnie odzwierciedla wszystkie kolory, ukazuje bogactwo kontrastów, minimalizując jednocześnie efekt oślepiającego światła. Kontury są zawsze widoczne, nawet przy bardzo niekorzystnych warunkach pogodowych. Nawigator Steiner Navigator Pro pozwala na precyzyjne odtworzenie obrazu, sięgając do 20 metrów, co możliwe jest dzięki zastosowaniu systemu automatycznej regulacji ostrości Sports Auto Focus. Cylindryczne muszle oczne gwarantują doskonały komfort oglądania oraz niezawodną ochronę przed rozproszonym światłem czy wiatrem. Jest komfortowy w użyciu nawet dla osób noszących okulary.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24