Statyw na ramię

Statyw naramienny został zaprojektowany specjalnie po to, aby sprzęt fotograficzny lub wideo mógł spoczywać wygodnie na ramieniu. Ten typ statywu wyposażony jest w specjalne wsparcie naramienne, które ułatwia pracę. Ciężar aparatu fotograficznego jest rozprowadzany po całym ciele, dlatego można komfortowo i stabilnie tworzyć ujęcia nawet podczas dłuższych sesji. Co więcej, dzięki statywowi naramiennemu masz większą swobodę ruchów.

2 produkt(ów)

2 produkt(ów)

Płynne ruchy

Dostępny w naszym asortymencie statyw na ramię wyposażony jest w dwa uchwyty, które umożliwiają łatwo określić kierunek aparatu czy kamery. W ten sposób można płynnym ruchem zmienić kierunek nagrywania. Statyw naramienny to doskonałe rozwiązanie w zatłoczonych miejscach, ponieważ pozwala szybko dostosować się do różnych sytuacji.

Stabilne nagrania wideo, nawet przy cięższym sprzęcie

Zastosowanie statywu naramiennego sprawia, że praca z cięższym sprzętem jest znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza. Ponieważ kamera wideo spoczywa na ramieniu, możesz wykonywać płynne i kontrolowane ruchy przy użyciu cięższych i większych urządzeń. Dodatkowo statywy na ramię zapobiegają niepożądanym ruchom dłoni spowodowanym ciężarem kamery wideo. Statyw naramienny może jednak przydać się również podczas pracy z lżejszym sprzętem. Z pewnością docenisz jego wsparcie podczas wielogodzinnego nagrywania.

Przeciwwaga

Dla większej wygody i stabilności możesz użyć przeciwwagi. Jest ona szczególnie pomocna podczas pracy z cięższym sprzętem. Przeciwwaga utrzymuje aparat w równowadze i minimalizuje wibracje.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24