Statyw do lampy

W fotografii lub produkcji wideo duże znaczenie ma odpowiednie oświetlenie. Bez odpowiedniej ekspozycji nie uzyskasz zadowalającego efektu w postaci profesjonalnych zdjęć lub filmów. Lampy studyjne i filtry pomagają precyzyjnie kontrolować światło. Oświetlenie musi być jednak ustawione na odpowiedniej wysokości. W tym celu przyda się odpowiedni statyw. Statyw oświetleniowy to doskonałe wsparcie dla lamp studyjnych i lamp błyskowych.

16 produkt(ów)

16 produkt(ów)

Lekkie i wytrzymałe statywy oświetleniowe

W naszym sklepie internetowym można znaleźć różne rodzaje statywów oświetleniowych. Większość z nich jest wykonana z lekkiego i wytrzymałego materiału. Są również łatwe do rozbudowy i poruszania się. Niektóre modele mają nawet kółka. Statywy oświetleniowe są szczególnie przydatne dla fotografów, którzy lubią kreatywnie wykorzystywać światło w swojej pracy.

Statyw oświetleniowy z wysięgnikiem

Jeśli chcesz wyeksponować obiekt pod różnymi kątami, powinieneś wyposażyć swój statyw oświetleniowy w wysięgnik. Ramię wysięgnika pozwala na zawieszenie światła nad obiektem w bezpieczny i stabilny sposób. Zazwyczaj ramię wysięgnika jest wysuwane, co zapewnia jeszcze większą kontrolę nad padaniem światła.

Statywy oświetleniowe różnych marek

W naszym asortymencie znajdziesz stojaki oświetleniowe różnych marek. Możesz wybrać produkty takich firm jak Manfrotto, Interfit i Jinbei.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24