Sony Cybershot

Chcesz zatrzymać na dłużej najwspanialsze wspomnienia ze swojego życia? Wybierz aparat Sony, by uchwycić każdy wyjątkowy moment. Pragniesz wejść na wyższy poziom w sztuce fotografowania? Poznaj aparaty z aparaty z serii Sony Cyber-shot i wybierz sprzęt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Sony Cyber-shot DSC-RX1R II

1- 46

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1- 46

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Celuj i strzelaj z Cyber-shots

Z aparatami Sony Cyber-shots z łatwością wykonasz wyjątkowo udane zdjęcie lub nagrasz ciekawy materiał wideo full-HD. Pstrykaj i nagrywaj - jeszcze celniej! Sony aparaty kompaktowe są małe, ale posiadają potężny czujnik oraz przejrzystą soczewkę ze zwielokrotnionym zoomem optycznym. Bardziej zaawansowane modele wyposażone są w Wi-Fi, dzięki czemu będziesz mógł bezpośrednio przesyłać swoje zdjęcia przyjaciołom i rodzinie.

Cyber-shot z superzoomem

Z aparatem Sony Cyber-shot możesz z bliska przyjrzeć się temu, co znajduje się gdzieś w oddali. Model DSC-HX400 oferuje imponujący 60-krotny zoom optyczny. To dość szeroki zakres, ale komfortowy design aparatu cyfrowego oraz stabilizator obrazu Optical SteadyShot sprawiają, że możesz wykonywać efektywne zbliżenia nawet bez konieczności używania statywu. Możesz również nagrywać materiały wideo dzięki kompaktowej kamerze z obiektywem superzoom. Sony Cyber-shot HX-60V to bezkonkurencyjny zoom optyczny ukryty w aparacie o zaskakująco niewielkich rozmiarach.

Cyber-shot dla profesjonalistów

Sony w serii Cyber-shots posiada również lustrzanki wyposażone w światłoczułą matrycę full-frame. Sony aparaty cyfrowe są stworzone z myślą o profesjonalnych i wymagających fotografach. To wydajny procesor BIONZ, soczewki Zeiss i maksymalna kontrola za sprawą możliwości manualnej regulacji. Sony Cyber-shot DSC-RX1R II nie posiada optycznego filtra dolnoprzepustowego, dzięki czemu czujnik 42,4MP Exmor może rejestrować bardzo wyraźne zdjęcia i filmy.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24