• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

Sony

Sony zostało założone w 1946 roku. Dwóch założycieli poznało się podczas II wojny światowej. Zaczęli zajmować się przeprowadzaniem napraw, po czym stali się pionierami w dziedzinie elektroniki. Chcieli stworzyć nowatorskie produkty na nowe rynki. Sony otrzymało wysokie recenzje za stworzenie innowacyjnego aparatu. Dzięki temu firma uzyskała spore udziały na rynku w segmencie elektroniki użytkowej.

Sony FDR-X3000R w śniegu

Sony FDR-X3000R w śniegu

Sony wprowadziło model FDR-X3000R we wrześniu 2016 roku w odpowiedzi na słynne kamery sportowe GoPro. Nasza koleżanka Joucke zabrała tę kamerę...

Kontynuuj czytanie

Moc Sony Marka

Sony jest znana na całym świecie jako wysokiej jakości gracz w wytwarzaniu audiowizualnych produktów. Uzyskanie wiodącej pozycji na japońskim rynku pozwoliło Sony na niezwykły wzrost. Sony chce inspirować i pobudzać ciekawość konsumenta. Sony stara się znaleźć najlepsze rozwiązania dla fotografów. Poprzez stosowanie swojej bezgranicznej pasji do każdego aspektu procesu, Sony tworzy nowe i niepowtarzalne doświadczenia.

Wybór Sony

Niezależnie od tego, czy jesteś fotoamatorem czy profesjonalistą Sony posiada odpowiedni aparat dla każdego fotografa. Od Sony Cybershot po zwycięzcę nagrody EISA Sony A7 Mark II. Jeżeli chcesz uchwycić ruchomy obraz w wysokiej jakości spójrz na profesjonalne kamery wideo firmy Sony. Uzupełnij swój zestaw kilkoma obiektywami oraz szerokim wyborem akcesoriów do aparatów i kamer wideo. Możesz przechowywać te akcesoria w prosty i łatwy sposób w torbie na aparat Sony.

Chcesz zakupić produkt firmy Sony?

W sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór produktów, na przykład Sony Cybershot. Jeśli zamówisz Sony w dzień roboczy przed godziną 16:00 i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops