Sony

Sony ma duży udział na rynku elektroniki użytkowej. Marka znana jest z telewizorów i sprzętu audio, jednak Sony jest również producentem sprzętu fotograficznego. Firma chce inspirować i stymulować ciekawość konsumentów. Innowacje odgrywają w tym ważną rolę. Dzięki szerokiej gamie aparatów fotograficznych i wideo Sony ma wiele do zaoferowania zarówno amatorom, jak i profesjonalistom.

Piękne i bestie

Piękne i bestie

Żaby, ropuchy, pająki, skorpiony... Prawdopodobnie będziesz mieć opory przed bliższym podejściem ...

Kontynuuj czytanie

Kamera gotowa? Akcja!

Kamera gotowa? Akcja!

Dla fotografa filmowego, Chrisa Raphaela, żaden dzień nie jest podobny do drugiego. Jednego dnia wykonuje ujęcia na pustyni w Afryce, a drugiego dostosowuje światło podczas sesji w paryskim metro. W pracy wykorzystuje też różne aparaty. 

Kontynuuj czytanie

Siła marki Sony

Historia sukcesu Sony ma swój początek 1946 r., kiedy zaczęto naprawiać urządzenia radiowe. Od samego początku celem była pionierska elektronika. Założyciele wytwarzali innowacyjne produkty, sukcesywnie wchodząc na nowe rynki. Do tej pory Sony jest znany na całym świecie jako producent zaawansowanych technologicznie produktów audiowizualnych. Za sprawą niesamowitej pasji, Sony zapewnia unikalne doświadczenia i wysoką jakość.

Aparaty fotograficzne i kamery Sony

Innowacyjny charakter produktów Sony znajduje odzwierciedlenie w zaawansowanym technologicznie wyposażeniu. Nic dziwnego, że Sony coraz częściej w świecie fotografii. W naszym asortymencie znajdziesz następujące aparaty i akcesoria tej marki:

  • Lustrzanki
  • Kamery bezlusterkowe
  • Cyfrowe aparaty kompaktowe
  • Kamery wideo
  • Obiektywy
  • Torby fotograficzne

Jak widać, oprócz aparatów fotograficznych i kamer oferujemy też obiektywy. Możesz więc zyskać wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć swój zestaw fotograficzny i cieszyć się sprzętem Sony!

Chcesz kupić produkt marki Sony?

Bez względu na to, czy zajmujesz się fotografią zawodowo, czy też amatorsko, Sony z pewnością ma dla Ciebie idealny aparat. A może jesteś pasjonatem wideo? Zatem poznaj zaawansowane kamery wideo Sony. Produkty Sony to pierwszy krok w stronę sukcesu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór produktów Sony.

Przekonuje Cię siła marki Sony? Zatem znajdź idealny dla siebie produkt Sony w Photospecialist!

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24