Smartwatches

Smartwatch to cyfrowy zegarek, który można połączyć ze smartfonem. W ten sposób zegarek informuje cię o otrzymanych wiadomościach czy połączeniach. Taki zegarek może wyświetlać różne powiadomienia, np. wiadomości Whatsapp, e-maile, połączenia przychodzące lub powiadomienia social media. Ponadto, większość smartwatchy posiada czujniki gromadzące informacje o użytkowniku, takich jak np. częstotliwość uderzeń rytmu serca czy liczbę spalonych kalorii. To sprawia, że smartwatch jest idealnym akcesorium dla sportowców oraz osób dbających o swoje zdrowie i kondycję.

4 produkt(ów)

4 produkt(ów)

Dlaczego smartwatch?

Dlaczego miałbyś kupować smartwatcha, jeśli masz już smartfona? Odpowiedź jest prosta. Smartwatch to dodatkowy gadżet, który oferuje znacznie więcej możliwości niż zwykłe zegarki. Ponadto jest bardzo wygodny w codziennym zastosowaniu, np. możesz odbierać wiadomości przychodzące bez konieczności podnoszenia telefonu.

Fitbit

Fitbit to rodzaj smartwatcha, który pozyskuje dane na temat twoich codziennych aktywności, np. biegania czy wspinaczki po schodach. Jest to poręczne narzędzie, gdy chcesz szczegółowo dowiedzieć się, ile poruszasz się w ciągu dnia. Fitbit może być używany z aplikacją Fitbit, dostępną dla telefonów z iOS, Android i Windows. Za pośrednictwem aplikacji Fitbit można synchronizować gadżet ze smartfonem.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24