Smartfony

Obecnie zdecydowana większość telefonów komórkowych na rynku to smartfony. Smartfon oferuje znacznie więcej różnorodnych funkcji oprócz możliwości wykonywania połączeń. Smartfony określane są jako mini-komputery. Korzystając z wielu aplikacji oraz internetu, masz nieograniczony dostęp do wirtualnego świata. Z nami znajdziesz najlepsze i najpopularniejsze modele smartfonów znanych marek, takich jak Apple czy Samsung.

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)

Możliwości smartfona

Współczesne smartfony mają wiele do zaoferowania. Smartfon używa systemu operacyjnego (np. Android, Windows lub iOS) do uruchamiania programów. Programy te oferowane są w formie aplikacji i często mogą być pobierane za darmo z telefonu. W tym wyposażone zostały w wewnętrzny modem, który łączy się z internetem za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub sieci komórkowej. Smartfony posiadają wbudowany odbiornik GPS, który pozwala na używanie smartfona jako routera.

Smartfony Apple

Apple jest marką, która słynie z innowacyjnych produktów. Od kilku lat znana jest z popularnego iPhone'a, czyli smartfona o super eleganckiej konstrukcji. Chcemy zapewniać ci najlepsze rozwiązania, jakie są aktualnie dostępne na rynku, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również najnowszy model iPhone’a, który zapewnia najbardziej zaawansowane technologicznie możliwości.

Twórz zdjęcia swoim smartfonem

Smartfony niezwykle dynamicznie się rozwijają. Aparaty fotograficzne w telefonach komórkowych są coraz lepsze. Smartfon może być więc idealnym urządzeniem do tworzenia ujęć z życia codziennego. Dla wielu osób to właśnie smartfon służy przede wszystkim do wykonywania zdjęć.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24