• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

Smartfony

Obecnie zdecydowana większość telefonów komórkowych na rynku to smartfony. Smartfon oferuje znacznie więcej różnorodnych funkcji oprócz możliwości wykonywania połączeń. Smartfony określane są jako mini-komputery. Korzystając z wielu aplikacji oraz internetu, masz nieograniczony dostęp do wirtualnego świata. Z nami znajdziesz najlepsze i najpopularniejsze modele smartfonów znanych marek, takich jak Apple czy Samsung.

7 produkt(ów)

7 produkt(ów)

Możliwości smartfona

Współczesne smartfony mają wiele do zaoferowania. Smartfon używa systemu operacyjnego (np. Android, Windows lub iOS) do uruchamiania programów. Programy te oferowane są w formie aplikacji i często mogą być pobierane za darmo z telefonu. W tym wyposażone zostały w wewnętrzny modem, który łączy się z internetem za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub sieci komórkowej. Smartfony posiadają wbudowany odbiornik GPS, który pozwala na używanie smartfona jako routera.

Smartfony Apple

Apple jest marką, która słynie z innowacyjnych produktów. Od kilku lat znana jest z popularnego iPhone'a, czyli smartfona o super eleganckiej konstrukcji. Chcemy zapewniać ci najlepsze rozwiązania, jakie są aktualnie dostępne na rynku, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również najnowszy model iPhone’a, który zapewnia najbardziej zaawansowane technologicznie możliwości.

Twórz zdjęcia swoim smartfonem

Smartfony niezwykle dynamicznie się rozwijają. Aparaty fotograficzne w telefonach komórkowych są coraz lepsze. Smartfon może być więc idealnym urządzeniem do tworzenia ujęć z życia codziennego. Dla wielu osób to właśnie smartfon służy przede wszystkim do wykonywania zdjęć.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops