Skaner

Digitalizuj i archiwizuj swoje materiały przy pomocy skanera. W naszym asortymencie znajdziesz różne rodzaje skanerów. Przykładowo, posiadamy modele przeznaczone do skanowania dokumentów. Jeśli chcesz skanować obrazy w wysokiej jakości, aby przechowywać je w postaci cyfrowej, wybierz skaner fotograficzny. Istnieją też urządzenia, które nadają się do skanowania książek lub paszportów — są to skanery płaskie. Dodatkowo oferujemy skanery filmów, które pozwalają na digitalizację slajdów i negatywów.

1- 101

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 101

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Skanery dokumentów

Jeśli chcesz szybko i łatwo skanować wiele dokumentów, specjalny skaner dokumentów jest idealnym rozwiązaniem. Skanery dokumentów są zwykle wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów. Jest to określane w specyfikacjach jako ADF (Auto Document Feeder).

Skanery do filmów

Twoje slajdy zawierają cenne wspomnienia, które z pewnością warte są digitalizacji. Skanery do filmów są idealnym narzędziem do tego. W ciągu kilku sekund uzyskasz wyraźny cyfrowy obraz slajdu, który możesz natychmiast obejrzeć na dużym monitorze. Skanery do filmów są przeznaczone do digitalizacji slajdów.

Kup swój skaner online

Czy dokonałeś już wyboru? Zdecydowałeś się na skaner dokumentów czy może urządzenie do skanowania filmów? Zamów online! Nadal masz wątpliwości? Nasz dział obsługi klienta jest gotowy, aby pomóc Ci w razie jakichkolwiek pytań.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24