Epson skaner

Epson zaprojektował skanery, które pozwalają szybko i łatwo skanować dokumenty w różnych okolicznościach. Są kompaktowe, więc można je stosować nawet w małych pomieszczeniach, a nawet zabrać ze sobą w podróż! Skanery umożliwiają łatwe przechowywanie i udostępnianie dokumentów. Nawet zmięte dokumenty nie stanowią problemu dla tych skanerów. W skrócie: dzięki skanerom Epson będziesz w stanie pracować w różnych okolicznościach.

13 produkt(ów)

13 produkt(ów)

Intuicyjna obsługa skanerów Epson

Skanuj swoje dokumenty bezpośrednio do urządzenia mobilnego za pomocą różnych aplikacji dostępnych w Epson. Nawet bez Wi-Fi możesz nawiązać bezpośrednie połączenie. Ponadto możesz używać skanera Epson Scan-to-Cloud do przechowywania dokumentów i zdjęć oraz udostępniania ich współpracownikom lub rodzinie.

Cechy skanera Epson

  • Szybkie i proste skanowanie
  • Idealny podczas podróży lub w małych pomieszczeniach
  • Aplikacje i oprogramowanie Epsona oferują wiele możliwości

Kup skaner Epson

Pracujesz w niewielkim biurze, a musisz regularnie skanować wiele dokumentów? Epson oferuje idealne rozwiązanie! Skanery Epson są bardzo wygodne w użyciu w małych pomieszczeniach. Zamów skaner Epson online w Photospecialist. Jeśli potrzebujesz indywidualnej porady, zawsze możesz skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Poznaj szeroką ofertę skanerów Epson i zamów już dziś idealne urządzenie dla siebie w sklepie Photospecialist.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24