Sigma

Wielu fotografów używa produktów firmy Sigma na co dzień. Sukces obiektywów Sigma nastąpił zarówno dzięki obszernym badaniom i rozwojowi, jak i poświęceniu specjalistów. Obiektywy Sigma są kompatybilne z innymi markami aparatów. Wysokiej jakości obiektywy, charakteryzujące się oryginalnością i pomysłowością, są dostępne dla każdego rodzaju fotografii.

1- 206

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 206

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Obiektywy Sigma

Pozwól się ponieść swojej kreatywności, wraz z rozległym wyborem obiektów Sigma, dopasowanych do najbardziej zróżnicowanych warunków. Każdy obiektyw firmy Sigma jest wizualnie dopracowany, aby uzyskać jak najwięcej z Twojej lustrzanki. Z pewnością spełnią oczekiwania wymagającego fotografa.

Serie obiektywów Art i Contemporary

Seria Art wydobędzie z Ciebie artystę. Posiada maksymalną ekspresję artystyczną oraz najwyższą jakość optyczną/wizualną. (optical quality)* Wraz z serią Art, ta wolność jest większa niż kiedykolwiek. Seria Contemporary charakteryzuje się kompaktowością, lekkością, pionierskością i wysoką wydajnością. Jest przeznaczona dla fotografa, który pragnie wszechstronności, bez kompromisów w kwestii jakości.

Obiektywy Sigma Sports

W celu powrotu do domu ze zdjęciami najlepszej jakości, profesjonalista musi ustalić wysokie wymagania co do swojego sprzętu. Obiektywy Sigma Sports charakteryzują się wysoką jakością w każdych warunkach. Są one wysoce niezawodne, niezniszczalne i przechodzą najbardziej rygorystyczne kontrole. Zaprojektowane dla fotografa, który zadowala się tylko najwyższymi optycznymi osiągami w najbardziej ekstremalnych warunkach.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24