• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

Sennheiser

Dobry film to nie tylko wysokiej jakości obraz, lecz również krystalicznie czysty dźwięk. Aby uzyskać jak najlepsze efekty tworzonych materiałów wideo, wybierz Sennheiser. Marka Sennheiser od chwili swojego powstania w roku 1945 była na szczycie branży audio. Niemiecki producent oferuje wysokiej jakości mikrofony we wszystkich kształtach i rozmiarach, a także słuchawki do studyjnej edycji oraz inne akcesoria audio.

Sennheiser

1- 34

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 34

Strona:
  1. 1
  2. 2

Sennheiser jako globalny gracz

Sennheiser ma swoich klientów na całym świecie, a tym samym jest pionierem wśród producentów sprzętu audio na wszystkich kontynentach. Firma zatrudnia 2500 pracowników w 90 krajach. Dobry dźwięk ma niemałe znaczenie, dlatego na wysokiej jakości sprzęt zawsze jest popyt. Sennheiser jest tego najlepszym przykładem.

Sennheiser to synonim perfekcyjnego dźwięku

Od dziesięcioleci Sennheiser produkuje słuchawki, telefony, mikrofony, systemy mikrofonów bezprzewodowych oraz zaawansowane systemy konferencyjne i informacyjne. Wśród asortymentu Sennheiser z pewnością znajdziesz idealny sprzęt audio niezbędny w twoich produkcjach wideo. To rodzinna firma, która szczyci się wieloma nagrodami, takimi jak m.in. Scientific & Engineering Award czy Emmy.

Chcesz kupić produkt marki Sennheiser?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór produktów Sennheiser. Jeśli wybrany produkt Sennheiser zamówisz w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będzie dostępny w naszym magazynie, prześlemy go do ciebie tego samego wieczoru. Jeżeli chcesz spotkać się z nami osobiście, chętnie pomożemy ci w wyborze idealnego sprzętu Sennheiser w naszych sklepach w Den Ham i Turnhout.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops