Używane statyw

Statyw pozwala skutecznie wyeliminować problem wibracji i różnego rodzaju drgań aparatu podczas fotografowania lub filmowania. Oprócz używanych statywów (w tym standardowych statywów i monopodów) w naszym sklepie internetowym znajdziesz także wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak głowice statywowe, głowice kulowe itp.

9 produkt(ów)

9 produkt(ów)

Bogaty wybór używanych statywów i akcesoriów

Statyw jest bardzo często używany przez fotografów. Najpopularniejszy jest statyw z trzema nogami. Możesz go bez wysiłku ustawić w wybranej pozycji. Idealnie nadaje się do tworzenia zdjęć pod tym samym kątem. Jedną z odmian statywów są monopody. Są to statywy z jedną nogą. Monopody są często używane na imprezach sportowych i innych wydarzeniach, podczas których standardowy statyw trójnożny jest niepraktyczny.

Zalety używanych statywów i akcesoriów

Oprócz faktu, że produkty używane są znacznie tańsze niż nowe, istnieją jeszcze 3 inne argumenty przemawiające za zakupem sprzętu z drugiej ręki:

  • Produkty zawsze prawidłowo działają
  • Produkty zostały sprawdzone przez profesjonalistów
  • Produkty używane są objęte roczną gwarancją

Kup online używane statywy i akcesoria

Czy znalazłeś już to, czego szukasz? Zamów online używany statyw i akcesoria. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Nasi specjaliści chętnie ci pomogą.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24