SanDisk

Od 1988 roku firmy i indywidualni klienci nie są w stanie przejść obojętnie wobec nowoczesnych rozwiązań przechowywania danych, które proponuje SanDisk. SanDisk daje nam pewność, że wszystkie dane będą łatwo dostępne i niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach. Misją firmy SanDisk zbudowanie w klientach pewności, że będą mieć dostęp do wszystkich niezbędnych im danych w każdym miejscu i o każdej porze.

1- 63

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1- 63

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Marka godna zaufania

Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie ufa w niezawodność, jakość i wydajność produktów marki SanDisk. Twoje najcenniejsze dokumenty i wspomnienia mogą być przechowywane bezpiecznie na dyskach SanDisk. Jest to wiodąca i ciesząca się dużym zaufaniem firma, oferująca nowoczesne produkty do przechowywania danych.

SanDisk Extreme Pro

Zależy ci na szybkości i niezawodności zapisu wykonywanych ujęć? Wybierz karty pamięci SanDisk Extreme Pro SDHC 32GB UH S-3. SanDisk's Power Core wykorzystuje technologicznie zaawansowany kontroler, który umożliwia szybkie i wydajne rozmieszczenie danych (do 90 MG na sekundę) i posiada zaawansowany kod korekcji błędów (ECC), poprawiający ogólną integralność danych i niezawodność karty podczas operacji odczytu i zapisu. Bez ograniczeń nagrywaj pliki RAW + JPEG podczas wykonywania zdjęć seryjnych oraz pełnych akcji filmów Full GD.

SanDisk Ultra CompactFlash

Karta pamięci SanDisk Ultra CompactFlash działa błyskawicznie. Dzięki SanDisk Ultra CompactFlash 32GB 50MB/s możliwe jest odczytywanie i zapisywanie danych z szybkością 50 MB na sekundę. Jest to karta idealna dla aparatów cyfrowych, ponieważ zapis obrazów jest szybszy niż samo wykonanie zdjęcia! Co więcej, karta pamięci SanDisk zużywa zadziwiająco mało energii.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24