Samyangobiektywy

Samyang oferuje wymienne obiektywy do wysokiej jakości aparatów fotograficznych. Samyang zapewnia obiektywy ze stałą ogniskową, wysoką jasnością i doskonałą jakością obrazu. Obiektywy Samyang przeznaczone są dla pełnoklatkowych aparatów APS-C oraz 4/3 i są kompatybilne z aparatami Canon, Nikon, Fujifilm i Olympus.

1- 140

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1- 140

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Różne obiektywy Samyang

Samyang zaprojektował różne obiektywy, w tym Samyang 650-1300 mm F8.0-16.0 MC IF i Samyang 8 mm T3.8 Fisheye Canon VDSLR C SII. Pierwszy obiektyw to model, który trudno porównać z innymi produktami tego rodzaju. Dodatkowo pozwala na umieszczenie konwertera (X2), dzięki czemu można uzyskać 1300-2600 mm! Drugi obiektyw został specjalnie zaprojektowany do filmowania za pomocą lustrzanki lub profesjonalnej kamery. Oświetlenie można ustawić bardzo precyzyjnie, np. przy zmieniających się źródłach światła.

Cechy obiektywów Samyang

 • Przeznaczone do apratów większości marek
 • Stała ogniskowa i wysoka jasność
 • Wysoka jakość obrazu

Kup obiektyw Samyang

Samyang zapewnia szeroką gamę obiektywów. Wybierz i zamów już dziś obiektyw, którego szukasz. Masz jakieś pytania? Z chęcią odpowiemy na nie i udzielimy Ci cennych porad przy wyborze idealnego obiektywu.

Samyang oferuje wymienne obiektywy do aparatów fotograficznych. Zamów już dziś swój obiektyw w Photospecialist.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24