• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
 • 40 lat doświadczenia
 • Odwiedź obsługę klienta

Samyang

Samyang od ponad 40 lat specjalizuje się w produkcji profesjonalnych produktów optycznych. To bogata oferta wysokiej jakości obiektywów, charakteryzujących się możliwością ręcznej regulacji ostrości. Są kompatybilne z aparatami i kamerami innych marek. W ofercie Samyang znajdziemy m.in. obiektywy szerokokątnymi, teleobiektywy i standardowe obiektywy do kamer. Przeznaczone są zarówno do aparatów cyfrowych DSLR, jak i do aparatów kompaktowych CSC. Produkty Samyang używane są zarówno przez profesjonalistów, jak i pasjonatów-amatorów.

1- 164

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1- 164

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Obiektywy fotograficzne Samyang

Samyang stworzyła wymienne obiektywy, które będą ci służyć przez lata w nienagannym stanie. Obiektywy Samyang cechują się stałą długością ogniskową, wysoką gęstością światła i wysoką jakością obrazu. Przeznaczone są do aparatów pełnoklatkowych, APS-C i aparatów z systemem Four Thirds. Będą kompatybilne również z urządzeniami większości znanych producentów, m.in. Canon, Nikon, Fujifilm czy Olympus.

Samyang 650-1300mm F8.0-16.0 MC IF

Samyang 650-1300 mm to obiektyw mega zoom! Zakres widoczności, który oferuje Samyang jest nieporównywalny z żadnym innym urządzeniem o podobnej konstrukcji. Obiektyw został wykonany z wysokiej jakości szkła. Warstwę zewnętrzną tworzy bardzo wytrzymały materiał w kolorze białym lub czarnym. Dodatkowo możliwe jest umieszczenie przetwornika obrazu (x2), pozwalającego na osiągnięcie dodatkowych 1300-2600 mm.

Samyang 8mm T3.8 Fisheye Canon VDSLR C SII

Obiektyw Samyang Fisheye VDSLR CSII dedykowany urządzeniom marki Canon. Przeznaczony jest do filmowania aparatami cyfrowymi SLR z mnożnikiem ogniskowej i profesjonalnymi kamerami z odpowiednim portem. Pierścień ostrości Samyang o zębatej strukturze jest kompatybilny z profesjonalnym systemem Follow Focus wykorzystywanym w przemyśle filmowym. Dzięki temu wyregulujesz światło bardzo precyzyjnie, np. podczas zmieniającego się źródła światła. Obiektywy Samyang regulowana manualnie ostrość oferuje szerokie pole głębi i skupienia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops