Samsung

W 1939 firma Samsung na czele z prezesem Byung-Chull Lee rozpoczęła swoją działalność w Taegu w Korei. Nieco ponad dekadę później Samsung, co w języku koreańskim oznacza „trzy gwiazdki”, posiada własne fabryki, zaawansowane maszyny, własną linię produkcyjną i rozpoczyna działania sprzedażowe na szeroką skalę. Skromne początki były wstępem do międzynarodowej, ekspansywnej kariery marki Samsungm, która trwa nieprzerwanie od wielu lat.

7 produkt(ów)

7 produkt(ów)

Najważniejsze wartości Samsunga

Według firmy Samsung kluczem sukcesu w biznesie jest postępowanie zgodnie z wartościami. Wszystkie działania Samsunga są napędzane wielką pasją do doskonałości i ambicją wprowadzania najlepszych produktów i usług na rynku. Inne istotne wartości, z którymi identyfikuje się marka, to dążenie do zmian, integralność i praca zmierzająca do społecznego dobrobytu. Samsung uważa, że firma nie może być skuteczna, jeśli nie przyczynia się do ogólnego dobrobytu i nie tworzy szans do rozwoju dla innych.

Firma światowej klasy

Od 1938 roku Samsung jest światowej klasy firmą specjalizującą się w różnorodnym zakresie działań. Stawia sobie za cel tworzenie wynalazków, pionierskich odkryć i opracowywanie innowacyjnych produktów. Dąży do zupełnej swobody w odkrywaniu i doświadczaniu nowych rzeczy, które pozwolą ludziom żyć na wyższym poziomie. Samsung będzie kontynuować wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, technologii i produktów, zmieniających naszą codzienną rzeczywistość.

Chcesz zakupić produkt firmy Samsung?

Chcesz kupić telewizor, kartę SD lub tablet marki Samsung? Poznaj bogatą ofertę naszego sklepu internetowego. Jeśli zamówisz wybrany produkt w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będzie dostępny w naszym magazynie, prześlemy go do ciebie tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24