Rzutnik

Przy pomocy projektora możesz wyświetlać obrazy w większej skali, np. zdjęcia lub filmy, co może być przydatne podczas ważnych prezentacji. Jeśli zamierzasz kupić projektor, powinieneś dobrze zastanowić się, czy chcesz go używać w celach zawodowych, np. podczas biznesowych spotkań, czy w domu do oglądania zdjęć wraz ze znajomymi.

1- 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

Projekcja na ścianie czy na ekranie?

Często zdarza się, że ludzie wyświetlają swoje obrazy na gołej ścianie. Jest to opcja ekonomiczna, ale nie zapewnia optymalnego wykorzystania jakości, którą może Ci zaoferować projektor. Zależy ci na jakości? Sprawdź naszą szeroką ofertę ekranów projekcyjnych. Korzystając z ekranu projekcyjnego, nie będziesz miał problemu z niską jakością odbioru obrazów powodowaną przez niedoskonałości ściany.

Rodzaje projektorów

Istnieją 3 rodzaje projektorów. Projektor DLP, LCD i LED.

  • Projektor DLP (Digital Light Processing): tego typu projektory używane są m.in. w kinach, więc możesz liczyć na naprawdę dobrą jakość wyświetlania.
  • Projektor LCD (Liquid Crystal Display): projektory LCD znane są z jasnych, naturalnych i ostrych kolorów.
  • Projektor LED (Light-emitting diode): te projektory wykorzystują światło LED i laser. Dodatkowo zapewniają realistyczne odzwierciedlenie kolorów, w tym głębię czerni.

Czy chcesz kupić projektor online?

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór projektorów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Czy znalazłeś już to, czego szukasz? Zamów online swój projektor. Jeśli nie jesteś całkowicie pewien swojego wyboru i chciałbyś uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci chętnie ci pomogą.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24