Ricoh

Firma Ricoh produkuje wyjątkowe aparaty i kamery. Są wybitne nie tylko pod względem designu, ale i funkcjonalności. Spójrz na Ricoh GR. To wysokiej klasy kompaktowy aparat, który wyróżnia się niesamowitą konstrukcją. To samo dotyczy kamer sportowych Ricoh. Wyglądają nieco inaczej niż kiedyś, ale zawsze spełniają najwyższe standardy jakości. Za sprawą kamer 360° Ricoh awansował do czołówki najbardziej innowacyjnych producentów sprzętów fotograficznych i wideo.

Ricoh

1- 24

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 24

Strona:
  1. 1
  2. 2

Ricoh Imaging to coś więcej niż fotografia

Marka Ricoh należy do japońskiej firmy Ricoh Imaging. Ten globalny producent powstał w roku 1936 i tworzy m.in. drukarki i kopiarki do zastosowania biznesowego, oferuje również inne usługi z zakresu przetwarzania dokumentów cyfrowych. Specjalizuje się również w doradztwie informatycznym. Na świecie Ricoh jest traktowany jako marka premium.

Ricoh i Pentax

W 2011 roku firma Ricoh wcieliła Imaging Pentax od Hoya. Oznaczało to silną ekspansję w branży fotograficznej. Od tego czasu Ricoh prężnie działa również na rynku lustrzanek cyfrowych. Marka oferuje szeroką gamę aparatów i kamer dla fotografów, entuzjastów szybkiej akcji i amatorów tworzenia filmów 360°.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24