Reprodukcja

Reprodukcja ważnych dokumentów wymaga zastosowania specjalnych ustawień. Aparat musi być ustawiony wertykalnie w dół. Jest to niezbędne, aby uzyskać równomierne odzwierciedlenie dokumentu. Można to osiągnąć, używając specjalnych zestawów do reprodukcji.

15 produkt(ów)

15 produkt(ów)

Zestawy reprodukcyjne Kaiser

W naszej ofercie znajdziesz wiele zestawów do reprodukcji marki Kaiser. Zaliczamy do nich zarówno zestawy standardowe, statywy reprodukcyjne i inne akcesoria. Poszczególne produkty dostępne są też jako oddzielne przedmioty. Kaiser to niemiecka firma, która od lat specjalizuje się w produkcji zestawów i akcesoriów do reprodukcji. Jeśli więc regularnie dokonujesz reprodukcji dokumentów, powinieneś zwrócić uwagę na produkty marki Kaiser.

Seria Kaiser R1 i R2

Oferujemy produkty marki Kaiser z serii R1 i R2. Seria R1 jest odpowiednia dla profesjonalnych użytkowników i fotografów pasjonatów, którzy szukają stabilnego systemu zapewniającego maksimum precyzji. Poszczególne jednostki zestawu można dobrać indywidualnie. Wersja R1 to R2 przeznaczona jest do mniej zaawansowanych zastosowań. Ten zestaw repro przeznaczony jest do lekkich aparatów. Zestaw do reprodukcji R2 jest bardzo przydatny do kopiowania.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24