Reflektor

Reflektor to akcesorium, które sprawia, że światła jest odbite na obiekcie w bardziej miękkiej wersji. Reflektory dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach. Najbardziej popularnym jest najprawdopodobniej okrągły ekran odblaskowy. Takie ekrany odblaskowe można często zwijać wykonując jeden ruch, dzięki czemu nie powodują żadnych problemów przy transporcie.

1- 152

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 152

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Kolory reflektorów

Reflektory dostępne są w różnych kolorach, takich jak biel (dyfuzor), czerń, złoty lub srebrny. Każdy kolor umożliwia osiągnięcie innego rezultatu. Użyj złotego ekranu, aby otrzymać ciepłe światło. W przeciwieństwie, kolor światła pozostanie taki sam jak światła odbitego jeżeli postanowisz zastosować biały lub srebrny ekran odblaskowy. Jeżeli chcesz zredukować ilość jasnego światła słonecznego, postaw na biały ekran dyfuzyjny oraz czarny reflektor blokujący światło. W naszym katalogu znajdziesz reflektory 5 w 1. Te zestawy zawierają pięć różnych ekranów odblaskowych, dzięki czemu zawsze pod ręką będziesz miał odpowiedni reflektor.

Zapobiegaj powstawaniu silnych cieni

Gdy słońce jasno świeci, musisz pracować w twardym oświetleniu. W przypadku fotografii portretowej może prowadzić to do powstania niekorzystnego cienia na powierzchni twarzy. Reflektor w takiej sytuacji okaże się niezwykle przydatnym akcesorium! Nie pozwól, aby światło padało bezpośrednio na fotografowany obiekt, niech ląduje ono na reflektorze. Ekran odblaskowy oświetli wtedy zacienioną stronę, tworząc końcowo bardziej miękki obraz.

Skoncentruj światło

Oferujemy również tak zwane plastry miodu. Akcesorium to umożliwi Ci jeszcze więcej opcji zabawy z oświetleniem. Używając reflektora typu plaster miody, światło będzie skoncentrowane, a co za tym idzie o mniejszej dyspresji. Jest to niezwykle przydatne do m.in. tła oraz szczegółowego oświetlenia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24